Akkuş Belediyespor İlk Devreyi Mutlu Kapattı

 

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 1. Liginde ilk yarının son maçları oynanan müsabakalarla tamamlandı.

Ordu'yu  1.  Ligde  başarıyla  temsil  eden Akkuş Belediyespor Voleybol Takımımız, Akkuş Kapalı Spor Salonu'nda Palandöken Belediyespor ile karşı karşıya geldi.

Müsabakaya hızlı başlayan Palandöken Belediyespor, 1. sette skorları 12-18'e getirerek soğuk duş etkisi yarattı. Çabuk toparlanan takımımız, ardarda sayılar kaydederek setten 25-23 önde ayrıldı ve 1-0 öne geçti. Oyun üstünlüğünü 2. sete de taşıyan takımımız, bu seti 25-21'lik skorla kazanarak durumu 2-0'a getirdi. Oyundan düşmeyen Palandöken Belediyespor, yeni transferi Vargas'ın etkili olduğu 3. seti 26-28 önde bitirdi ve setleri 2-1'e getirdi. Başa baş geçen 4. seti 25-23 kazanan Akkuş Belediyespor, parkeden 3-1 galip ayrıldı.

Bu galibiyetle puanını 27'e yükselten Akkuş Belediyespor, 3. sıradaki yerini korudu ve ilk devreyi hedeflediği sırada kapattı.

Müsabakayı, 23. ve 24. Dönem Ordu Milletvekili ve Ak Parti Genel Sekreter Yardımcısı Av. Mustafa Hamarat, Belediye Başkanımız İsa Demirci, Ak Parti İlçe Başkanı Ramazan Acar ve çok sayıda taraftarımız heyecanla takip etti.