Başkan Demirci İlçemiz Esnafıyla Bir Araya Geldi

 

 

Belediye Başkanımız İsa Demirci, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri,  belediye  meclis  üyeleri  ve esnaflarla, Küçük Kertil Belediye Sosyal Tesisi'nde bir araya gelerek son 4 yılda ilçemizde yapılan yatırımları değerlendirdi.

2014 yerel seçimlerinden bu yana yapılan yatırımları 3 başlıkta anlatan Başkan Demirci, sırasıyla Akkuş Belediyesi, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Kamu tarafından ilçeye yapılan yatırımları değerlendirdi.

Görev süresince her zaman iyi niyetli yönetim anlayışını benimsediklerini belirten Başkan Demirci, " 30 Martta göreve talip olduk, Rabb'im nasip etti, sizlerin de takdiriyle bu göreve geldik. Ekibimizle birlikte yaklaşık 45 ay boyunca yapılanların muhasebesini tutalım, ilçemiz siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve esnaflarımızla istişare yapalım istedik. Ayrıca bu 4 yılda neler yapmışız, neler yapmaya çalışmışız, sizlerden aldığımız krediyi iyi kullanmış mıyız, bu konuda istişare edelim istedik. Büyükşehir kanunuyla birlikte ilçe belediyesi Çökek'ten Tuzak'a, Haliluşağı'nda Yolbaşı'na kadar genişledi. Dolayısıyla mevcut olan 5 belediye kapandı.  5 belde ve 1 belediye içerisinde bizlerle çalışmak isteyen arkadaşlarla bir çalışma ekibi kurduk. Önce ilçemizin sorunlarını analiz ettik. Bu sorunların çözümü için 5 yıllık sorunları çözme planı hazırladık ve çalışmalarımızı da bu program dahilinde yapıyoruz. 4 yıl boyunca hiç kimsenin düşüncesine, siyasi görüşüne, mensup olduğu partisine ya da köyüne hiçbir zaman takılmadık. Bizim için insan esastır ve bu sebeple herkesin görüşüne saygı duymuşuzdur. Akkuş'umuzun ilçe belediyesine kamu yatırımlarına, mahallelerine de yol yatırımlarına öncelik verdik. Adaletli bir şekilde hizmet sağlamaya çalışıyoruz. Sınırlı imkanlar dahilinde iyi şeyler yapmaya çalışıyoruz. Tüm iyi niyetimizle Akkuş'umuza hizmet etmeye çalışıyoruz " dedi.