Lütfi Efil'e Tam Destek

 

İlçe Teşkilatından Efil'e Destek

2004-2009  yılları  arasında Akkuş'ta Belediye Başkanlığı yapan Lütfi Efil, 27. Dönem Ordu Milletvekili aday adaylığı seçim çalışmaları kapsamında Küçük Kertil Sosyal Tesisi'nde; Belediye Başkanımız İsa Demirci, Ak Parti İlçe Başkanı Ramazan Acar, Belediye Meclis Üyelerimiz, STK Başkanları, Ak Parti İlçe Teşkilatı, Ak Parti İlçe Gençlik Kolları, Ak Parti İlçe Kadın Kolları ve vatandaşlarımız ile düzenlenen programda bir araya geldi.

Akkuşlu Milletvekilini Meclis'te görmekten onur duyacaklarını söyleyen Ak Parti İlçe Başkanı Ramazan Acar, " Lütfi kardeşimizi eskiden beri yakından tanıyoruz. Kendisi bir dönem ilçemizde Belediye Başkanlığı görevini icra etti. Teşkilat olarak milletvekili aday adayımız Lütfi Efil'i destekliyoruz, başarılar diliyoruz" dedi.

Başkan Demirci'den Destek

Belediye Başkanımız İsa Demirci, " Vatandaşlarımız, 27. Dönem Ordu Milletvekili Aday Adayımız Lütfi Efil'i, TBMM'de görmek istiyor" dedi.

Milletvekili aday adaylığında Lütfi Efil'i desteklediklerini belirten Başkan Demirci, " Öncelikle 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Ordu Milletvekili aday adaylığını açıklayan Lütfi kardeşimizi uzun zamandır tanıyorum. Aynı zamanda Akkuş Belediye Başkanlığı ve çeşitli görevlerle ilçemize hizmetleriyle de ilçe halkımız kendisini yakından tanımaktadır. TBMM'de bir Akkuşlu görmek, hemşehrilerimizin de bir hayali diyebiliriz. Bu yolda ilçe olarak Lütfi kardeşimizi destekliyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz " dedi.

Lütfi Efil, "Akkuş'ta Gözle Görülür Bir Değişim Var"

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı'ndan istifa ederek Ordu Milletvekili Aday Adayı olan Lütfi Efil, " 24 Haziran tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesinde bildiğiniz üzere AK Parti Ordu Milletvekili aday adaylığımı açıkladım. Kısmet olur da 24 Haziran tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde partimde aday olarak gösterilirsem, Ordu'muza hizmet etmek istiyorum" dedi.

Akkuş'ta ciddi yatırımlar yapıldığını söyleyen Efil, " Bildiğiniz üzere, 2004-2009 yılları arasında Akkuş Belediye Başkanlığı görevimin ardından, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin bir çok biriminde çalıştım. İlçemiz ile arasında imkan olarak gerçekten çok fark var. Buna rağmen, ilçemize kavuşturulan Akkuş Açık Cezaevi, Akkuş Devlet Hastanesi ve Anadolu Lisesi gibi yatırımlar çok ciddi projeler. Akkuş'ta gözle görülür bir değişim var. Belediye Başkanımız İsa Demirci'yi çalışmalarından dolayı kutluyorum" dedi.