Utku Çağlar Gülmez Yuvada Kaldı

 

 Sezon öncesi transfer çalışmalarına hız veren Voleybol Erkekler 1. Lig ekiplerinden Akkuş Belediyespor, iç transferde Libero Utku Çağlar Gülmez ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Öncelikle takımın iskeletini oluşturan oyuncuları elinde tutmak isteyen Yeşil Beyazlılar, Smaçör Samet Gümüş'ün ardından 2 sezon boyunca Akkuş Belediyespor'un değişmez liberosu olan Utku Çağlar Gülmez ile yola devam etme kararı aldı.

Değerli Bir Oyuncu

Transfer çalışmalarına devam ettiklerini belirten Belediye Başkanımız İsa Demirci, " Utku, 1. lige çıkmamızda katkısı olan değerli bir oyuncumuzdu. Geçtiğimiz yıl da 1. Ligde güzel bir sezon geçirdi. Genç kardeşimiz bu sene de takımımızda forma giyecek. Yeni sezon da kendisinden aynı performansı bekliyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Takıma Değer Kattı

İmza töreninin ardından bir konuşma yapan Akkuş Belediyespor Kulüp Başkanı Soner Efil, "2017 sezonunda ara transferde takımımıza dahil olan değerli kardeşim Utku Çağlar Gülmez ile sözleşme yeniledik. Kendisi kulübümüzde oynadığı 2 sezon boyunca vazgeçilmez liberomuz oldu. İnşallah seneye de takımımıza değer katmaya devam edecek" dedi.   

"Akkuşlu Oldum"

Kendisini 1 yıl daha Akkuş Belediyespor'a bağlayan sözleşmeyi imzalayan Libero Utku Çağlar Gülmez, "Önümüzdeki sezon da Akkuş'ta olacağım için mutluyum. Akkuş artık benim ikinci memleketim oldu. Burada oynadığım 2 sezon boyunca güzel işler başardık. İnşallah önümüzdeki sezon da aynı ivmeyle yolumuza devam edeceğiz" dedi.

1992 doğumlu, 1.81 boyundaki başarılı oyuncu Utku Çağlar Gülmez, kariyeri boyunca sırasıyla Melikgazi Belediyespor, Kütahya Belediyespor ve Akkuş Belediyespor takımlarında forma giydi.