Akkuş Belediye Spor'da Fikstür Belli Oldu

 

2018-2019 Voleybol Sezonu Bayanlar ve  Erkekler 1. Liglerinin Fikstürleri 08 Ağustos 2018, Çarşamba Günü,  Ankara Volley Hotel Toplantı Salonu’nda  Gerçekleşen Kura Çekimi Sonucunda Belli Oldu.

Voleybol Federasyonunun Yaptığı Kura Çekimine Göre Akkuş Belediyespor Erkekler Voleybol 1. Lig B Grubunda Mücadele Edecek.

Grupta İlk Hafta Maçları 6 Ekim Cumartesi Günü Oynanacak ve Akkuş Belediyespor İlk Hafta Sorgun Belediyespor ile Kendi Evinde Karşılaşacak.

Kura çekimi ve fikstürün belirlenmesinin ardından bir açıklama yapan Akkuş Belediye Başkanımız İsa Demirci; "Göreve geldiğimizde gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, boş vakitlerini değerlendirebilmelerini sağlamak  için sportif faaliyetlere başladık. Bunlardan bir tanesi olan Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı'nı kurduk ve bölgesel ligde aldığımız başarılı sonuçlarla adımızı 1. lige yazdırdık. Akkuş'ta sporun ve sporcunun önünü açmak, gençlerimizi spora yönlendirmek için çabalıyoruz. Maçlarımızı ilçemizde oynayacak olmamızda bizim için ayrı bir önem taşıyor, buraya farklı illerden 8 takım gelecek ve bu şekilde ilçemizin tanıtımına da katkı sağlamış olacağız. İlçemize gelen misafir takımlarımızı en iyi şekilde ağırlayacağız" dedi.