Soner Solmaz Akkuş'ta Kaldı

 

Akkuş Belediyespor iç transferde Soner Solmaz'la tekrar anlaştı.

İki sezondur Akkuş Belediyespor Voleybol Takımında Oynayan Orta Oyuncu Soner Solmaz 2017-2018 sezonunda da yeşil beyazlı formayı tercih etti. 2015-2016 ve 2016-2017 sezonlarında Akkuş Belediyespor formasını giyerek başarılı bir grafik çizen ve takımın 1. lige yükselmesinde pay sahibi olan Soner Solmaz kendisini bir yılda ha yeşil beyazlı yapan sözleşmeye imza attı.

Akkuş'ta olmaktan mutlu olduğunu dile getiren Soner Solmaz, "Burada bu yıl 3. sezonumu yaşayacağım, Belediye Başkanımız İsa Demirci'nin bizlerle olan ilgisi ve alakası ile Akkuş'ta yaşadığım sıcak ortam benin burada kalmamdaki en büyük etkenlerden biri oldu, tekrar Akkuş Belediyespor'un başarısı için ter dökeceğim, burada yeni başarıların altına imza atmak istiyorum" dedi.

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci başarılı Orta Oyuncu Soner Solmaz'ın tekrar Akkuş Belediyespor'u tercih etmesinden dolayı mutlu olduğunu dile getirerek, "Kendisinden ve performansından memnunuz, 2 sezondur takım içindeki uyumu ve başarılı grafiği ile bizlere çok şey kattı. Soner ile bir yılda ha çalışma kararı aldık, ailesi olarak gördüğü Akkuş'ta kalması takımımıza katkı sağlayacak, yeni sezonda oyuncumuza başarılar diliyorum" diye konuştu.