Akkuş Belediyesi

19 Ekim Muhtarlar Günü

Geri

19 Ekim Muhtarlar Günü

19 Ekim 2017

 

Muhtarlar Günü Nedeniyle Akkuş'ta Bir Dizi Program Gerçekleşti

 Tüm yurtta kutlanan 19 Ekim  Muhtarlar Günü  nedeniyle  ilçemizde de bir dizi program gerçekleşti. Akkuş'ta Muhtarlar Günü, Belediyemizin ev sahipliğinde Küçük Kertil Mesire Alanında düzenlenen kahvaltıyla başladı. Kahvaltı programına Belediye Başkanımız İsa Demirci, Muhtarlar Derneği Başkanı Şenol Basmacı ve Belediyemiz ile Büyükşehir Belediyesinin birim müdürleri katıldı.

Birlik ve Beraberlik Mesajları

Programda konuşan Akkuş Muhtarlar Derneği Başkanı Şenol Basmacı muhtarlara birlik ve beraberlik mesajı verirken düzenlenen program nedeniyle Başkanımız Demirci'ye teşekkür etti.

Kahvaltı programında Başkanımız Demirci'nin, "Tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü kutluyorum" diyerek başladığı konuşmasında, "Muhtarlarımız demokrasinin temel taşıdır. Bizim de en yakın mesai arkadaşlarımızdır. Yaptığımız bütün çalışmalarda birlik ve beraberlik içinde ilçemize hizmet ediyoruz" dedi. Programda daha sonra Akkuş'un gündemindeki konularla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Öte yandan 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle ilçemize yakın zamanda kazandırılan yeni meydanımızda çelenk sunma töreni düzenlenirken, programa katılanlar daha sonra Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.