Akkuş Belediyesi

Akkuş Belediyespor TVF Lisesi’ni Eli Boş Gönderdi, 3-0

Geri

Akkuş Belediyespor TVF Lisesi’ni Eli Boş Gönderdi, 3-0

9 Ekim 2022

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Alpaslan Endüstri Erkekler Voleybol 1. Ligi B Grubu ikinci hafta mücadelesinde Akkuş Belediyespor evinde karşı karşıya geldiği TVF Lisesi’ni 3-0 mağlup etti.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Alpaslan Endüstri Erkekler Voleybol 1. Ligi B Grubunda mücadele eden Akkuş Belediyespor erkek voleybol takımı ikinci hafta mücadelesinde TVF Lisesi’ni konuk etti. Maçın başından sonuna üstün oynayan taraf olan Akkuş Belediyespor setleri (25-15) (25-19) (25-16) maçı da 3-0 kazandı.

“Küçük Şehrin Büyük Hikayesini Bu Sezon Yazacağız”

Maç sonunda her iki takımı da tebrik eden Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci yaptığı açıklamada, “Biz sezona başlarken yarım kalan bir hikâyemiz var, bu sezon o hikâyeyi tamamlamak istiyoruz, küçük şehrin büyük hikâyesini yazmak istiyoruz demiştik.  Takımımız şu anda ligdeki iki maçını da kazanarak sezona güzel bir başlangıç yaptı. Ligin henüz başı olması nedeniyle bazı eksiklerimiz olabilir. İlerleyen maçlarda bu eksiklerimizi tamamlayarak her maçı kazanıp Efeler Ligi hedefimizi bu sezon gerçekleştireceğimize inanıyorum. Ben bugün 3-0 galip gelen takımımızı tebrik ediyor, takımımıza başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Akkuş Belediyespor erkek voleybol takımı ligin üçüncü haftasında 16 Ekim Pazar günü saat 13:00’te Hakkari Gençlik Sportif Faaliyetlerini evinde konuk edecek.