Akkuş Belediyesi

Akkuş Fırtınası Devam Ediyor

Geri

Akkuş Fırtınası Devam Ediyor

28 Ekim 2017

 

 

TVF Erkekler 1. Ligde  mücadele eden Akkuş Belediyespor Voleybol Takımımız, deplasmanda oynadığı ligin güçlü ekiplerinden  Fındıklıspor'u  3-2 yenerek beşinci maçından da galibiyetle ayrıldı.

Rize'de oynanan maça hızlı başlayan takımımız,  1. seti 25-16, 2. seti 25-20 kazanarak büyük avantaj yakaladı. Geç toparlanan Fındıklıspor 3. seti 25-21, 4. seti 25-23 önde bitirerek setleri 2-2 ye getirdi. Nefeslerin tutulduğu son sete bomba gibi giren takımımız,  5. seti 15-9 kazanarak ligde "Beşledi". Bu galibiyetle puanını 13'e yükselten takımımız, ikinci sıradaki yerini korudu. 

"Mangal Gibi Yürekleri Var"

Akkuş Belediyespor'umuzun yakaladığı ivmede büyük pay sahibi olan Kulüp Başkanımız Soner Efil, Fındıklıspor galibiyeti sonrasında büyük sevinç yaşadı. Maç sonrasında oyuncuları tebrik eden Soner Efil,  " Bugün kazandığımız maç gerçekten çok değerli. Oyuncularımızın performansı her geçen gün artıyor. Voleybolda kazanmak da var kaybetmek de ama en önemlisi mücadele etmektir. Ve bizim oyuncularımız her maça çok iyi hazırlanıyor, hepsinde Mangal gibi yürek var, kendilerini kutluyorum" dedi.