Akkuş Belediyesi

Akkuş Kent Meydanı Açılışı Gerçekleşti

Geri

Akkuş Kent Meydanı Açılışı Gerçekleşti

4 Kasım 2017

 

Akkuş Kent Meydanı'mızın açılışı, Belediye Başkanımız İsa Demirci, Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Milletvekilleri Oktay Çanak, Metin Gündoğdu ve beraberindekilerin katılımıyla gerçekleşti.

"İlimizin En Büyük 2. Meydanı"

Akkuş'a kazandırılan Kent Meydanı'nda emeği geçenlere teşekkür eden Belediye Başkanımız İsa Demirci, "Meydanımız ilimizde en büyük ikinci meydan oldu. Bu meydan Akkuş'ta yapılan diğer hizmetlere şahitlik edecektir. Buraya gelmeden önce Akkuş'u şantiyeye çevireceğimize söz vermiştik. Hamdolsun, bugün Akkuş'umuzun dört bir yanında şantiyeler var. Kamu yatırımları da bir o kadar var. Bugün bize bu hizmetleri sunan başta Kültür ve Turizm Bakanımız Numan Kurtulmuş'a, Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve ekibine, İl ve İlçe Teşkilatına teşekkür ederim. İlimize ve ilçemize hayırlı olsun" dedi.

"Akkuş'umuza Çok Yakıştı"

Akkuş'a büyük yatırımlar yapıldığını belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, "Akkuş'umuzun Cumhuriyet Meydanı'nın açılışını için bir araya geldik, bu soğuk havada katılım gösterdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Gerek 2014, 2015 seçimlerinde gerekse referandumda Akkuş'umuzun partimize verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Eskiden birçok hizmete muhtaç bir ilçemizdi, şimdi ise birçok kamu ve belediye yatırımları yapılmaktadır. En büyük sorunlardan bir tanesi yol idi. Bugün Akkuş Merkezimiz, Kızılelma, Salman ve birçok mahallemiz sıcak asfalta kavuştu. Eski meydanımız çok karışıktı ve mimari açıdan güzel görünmüyordu. Yeni meydanımız Akkuş'umuza çok yakıştı. İlçemize ve ilimize hayırlı olsun" dedi.

Kent Meydanı'nın açılışından sonra Başkanımız İsa Demirci ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Milletvekilleri ve beraberindekiler Akkuş Küçük Kertil Mesire Alanı'nı gezdi.