Akkuş Belediyesi

Ordu Tanıtım Günleri Sona Erdi

Geri

Ordu Tanıtım Günleri Sona Erdi

16 Ekim 2017

 

Bu yıl 7.si düzenlenen Geleneksel Ordu Tanıtım Günleri, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş'un katılımıyla 12-13-14-15 Ekim  tarihlerinde   Yenikapı Etkinlik Alanında yapıldı.

Akkuş Standı Damga Vurdu

4 gün süren etkinlikte Akkuş Standı gerek gürgen ve pelit ağacından yapılan tek parça masalar, gerek coğrafi güzellikleri, gerekse Akkuş'a özgü şeker fasulyesiyle standları görmeye gelen vatandaşların bir hayli ilgisini çekti.

Hidayet Türkoğlu'ndan Övgü

Eski Milli Basketbolcu ve TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu Ordu Tanıtım Günlerinde Akkuş Standına ayrıca ilgi gösterdi. TVF Erkekler 1. Liginde mücadele eden Akkuş Belediyespor Voleybol Takımının fotoğraflarını inceleyen Türkoğlu, Başkanımız İsa Demirci'den bilgi aldı. Başarılardan memnun olduğunu belirten Türkoğlu, Başkanımız Demirci'ye Akkuş'ta bir de basketbol takımı kurmasını istedi.

Güzel Anılarla Ayrıldılar

Perşembe günü açılışını Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş'un yaptığı 7. Ordu Tanıtım Günlerinde pazar akşamına kadar Akkuş Standını ziyaret eden siyaset, sanat, spor ve iş dünyasından birçok isim Akkuşla ilgili güzel anılarla stanttan ayrıldılar.