Akkuş Belediyesi

Voleybol Takımına Taze Kan

Geri

Voleybol Takımına Taze Kan

31 Ocak 2017

Akkuş'ta Belediyesi'nde göreve gelir gelmez belediyespor kulübünü aktif hale getirerek gençlerin önünü açan Belediye Başkanı İsa Demirci birçok Akkuşlu genci sporla tanıştırdı.

Belediyespor bir çok branşta çalışmalarını sürdürürken, kulüp bünyesinde 3 yıldır faaliyet gösteren ve aldığı başarılı sonuçlarla adından söz ettiren voleybol A takımına altyapıdan Akkuşlu 4 oyuncu kazandırıldı.

Altyapıdan Abdussamet Türkmen, Semih Gül, Sezai Ergin ve Muhammet Aksu'ya profesyonel imza attırıldı ve A takımla çalışmalara başladılar.

Oyuncuları ve hocalarını makamında kabul eden Başkan Demirci, "Yaptığımız çalışmaların kısa sürede meyve verdiğini görmek bizleri mutlu etti. Akkuşlu gençlerimizden 4'ünü voleybol A takımımıza kazandırdık. Gençlerimizin önü açıldı, kendilerini göstermeye başladılar, bu gençlerimiz diğer arkadaşlarına da örnek olacaklar. Kısa vadede bir çok Akkuşlu gencimiz sporda yakaladıkları başarılarla adını bizlere duyuracaklar, bugün bunu başarabileceklerini gördük, kendilerine bundan sonraki spor hayatlarında başarılar diliyorum. Gençlerimiz yeter ki istesinler, başarsınlar. Biz sonuna kadar yanlarında olacağız ve onları destekleyeceğiz" dedi.